O nas - MED-ALKO Sp. Z o.o.
NAVI

 

MED-ALKO Sp. z.o.o. w Koninie świadczy usługi medyczne w powiecie konińskim w zakresie medycyny pracy, podstawowej opieki zdrowotnej, specjalistyki ambulatoryjnej, Szpitalnego Oddziału Chirurgii Jednego Dnia oraz rehabilitacji.

Lekarze POZ  udzielają porad w przychodni w godzinach 8.00 - 18.00, zapewniając tym samym maksymalny dostęp do usług medycznych pacjentom.


Kierując się zasadą świadczenia usług zdrowotnych na najwyższym poziomie zapewniliśmy sobie dobrą opinię wśród pacjentów.


Dysponujemy własnym dobrze wyposażonym  zakładem diagnostyki obrazowej z RTG,  USG  i  DPX.


Punkt szczepień dla dzieci i dorosłych ( lekarz pediatra, epidemiolog + dwie pielęgniarki z odpowiednimi kwalifikacjami) oferuje wszystkie zalecane szczepionki. Wyszczepialność dzieci zgodnie z PSO jest bardzo wysoka.

 

Działalność pielęgniarek środowiskowo-rodzinnych ukierunkowana jest na profilaktykę, prewencję oraz bieżące świadczenia dla obłożnie chorych w ich miejscu zamieszkania.

 

Świadczymy również usługi z zakresu rehabilitacji leczniczej (umowa z NFZ) i odnowy biologicznej w tym proponujemy Państwu usługi w zakresie fizykoterapii, hydroterapii, gimnastyki leczniczej, masażu, sauny - sanarium oraz zaopatrzenia we wkładki ortopedyczne FORMTHOTICS.

 

MED-ALKO Sp. z .o.o. organizuje również akcje mające na celu promocję zdrowia, propagowanie zdrowego stylu życia, walkę z nałogami (realizuje zadania z Narodowego Programu Zdrowia).

 

Spółka świadczy również usługi w zakresie ambulatoryjnej opieki specjalistycznej w oparciu o podpisane z NFZ umowy. Wysokie kwalifikacje lekarzy specjalistów, duża dostępność ( godziny przyjęć przed- i popołudniowe ), kompleksowość usług, możliwość wykonywania wielu badań w jednym miejscu udzielania świadczeń, wykonywanie drobnych zabiegów w warunkach ambulatoryjnych - wszystko to sprawia, że nasze przychodnie są bardzo wysoko oceniane przez pacjentów.

Na rok 2024 posiadamy kontrakt z NFZ na wykonywanie zabiegów w szpitalnym oddziale Chirurgii Jednego Dnia w zakresie:

- okulistyki

- chirurgii ogólnej